Shopier, Türkiye’de 6 Bin Aktif Üyeye Ulaştı!

0

Sosyal medya platformlarını pazar yerlerine dönüştürme amacı ile oluşturulan Shopier, başta Instagram olmak üzere birçok sosyal medya platformu ile birlikte çalışabiliyor. Yaklaşık iki yıl önce C. Ozan Süner, Burak Sekmen ve Yener Dilber tarafından kurulan Shopier, Türkiye’de elde ettiği başarıyı yurt dışına taşımak için çalışmalara başladı

Hem alıcıların hem de Shopier’i kullanarak sosyal medya platformları üzerinden satışlarını yapan kullanıcıların haklarını koruma konusunda oldukça başarılı olan Shopier, alışverişleri hem daha güvenli hem de daha kolay bir hale getiriyor. Sosyal medya platformlarının dışında diğer kanallara da destek veren Shopier, kişisel bloglar, web siteleri, birebir satış ve geleneksel pazar yerleri için de destek veriyor.

Sipariş alma ve sipariş verme süreçlerini kolaylaştırmayı amaçlayan Shopier, web sitesinin yanı sıra hem iOS hem de Android platformları için mobil uygulama desteğini de sunuyor. Shopier kullanarak satış yapmak isteyen kullanıcılar için bir başvuru sürecine sahip olan Shopier, kısa bir süre içerisinde üye operasyonları ekibi tarafından kullanıcıları değerlendiriyor.

 

 

Share.

About Author

Leave A Reply