Dell Inspiron 15 7000 Dizüstü Oyun Bilgisayarı

0

Dell Inspiron 15 7000, dizüstü bilgisayar oyun tutkunlarını düşünerek tasarlanmış bir dizüstü bilgisayardır. Aşırı oyun oynama ve verimlilik açısından hızlı tutarlı performans sağlayan birinci sınıf bileşenleri vardır.

Bu dizüstü bilgisayarın işlenişi, talep üzerine işlem fonksiyonlarını zahmetsizce yöneten güçlü 7. Gen 45W Intel dört çekirdekli H Serisi CPU ile gerçekleştirilir.

Oyunlara hızlı yanıt veriyor ve yüklü olan NVMe PCIe SSD‘ler geleneksel SATA’ya göre 4 kat daha hızlı çalışıyor. Böylece uygulamalar ve veriler daha hızlı yüklenip ve çalışmasına olanak sağlıyor. Bu aynı zamanda, daha uzun pil ömrü olan ve şok direnci geliştiren daha hızlı bir oyun bilgisayarı olma özelliği gösteriyor.

Dell Inspiron 15 7000 Dizüstü Oyun Bilgisayarı

Hız, menzil ve kararlılığı artıran 2×2 WiFi antenleri ile ağınıza hızlı ve rahat bir şekilde bağlanın. Thunderbolt 3’lü SuperSpeed ​​USB 3.1 Gen 1 Tip-C, 40Gb / s’e kadar aktarım hızına olanak tanır, böylece kararlı bir bağlantıyı korurken istediğiniz yerde oyun oynayabilirsiniz. Thunderbolt 3’lü Inspiron 15 7000 Oyun dizüstü bilgisayarının SuperSpeed ​​USB 3.1 Gen 1 Tip C portu, tek bir 5K ekran veya çift 4K ekran çıkışını destekleyebilir.

Oyun yoğunlaştığında ve ısıtıldığında, Inspiron 15 7000 serin kalır ve basınç altında sakinleşir.   Sistemin, serin ve sessiz kalırken zorlu oyun performansı altında etkin bir şekilde çalışmasını sağlamak için büyük soğutma delikleri ve çift fanlarla donatılmış olan özellikler ile güzel bir tasarım olmuş.

 

Share.

About Author

Leave A Reply